בלה סומסום במחיר קבלן

בונים?משפצים? זקוקים לאספקת בלה סומסום? אספקת בלה סומסום כולל הובלה במחיר משתלם, הגעתם למקום הנכון, 

להזמנות חייגו עכשיו 052-7008026


  • ע מ י ד ה   ב ל ו ח ו ת   ז מ נ י ם
  • הזמנה מהיום להיום, מענה 24/7
  • שירות ברמה הגבוהה ביותר
  • התחייבות למחיר הטוב ביותר

אספקה ישירה לקבלנים וללקוחות פרטיים - בלה סומסום לריצוף באיכות גבוהה

אנו מספקים סומסום לריצוף במחירים הזולים בשוק, תבדקו אותנו.

הזמנת סומסום תפזורת או משלוח בלות סומסום?

נשמח לעמוד לשירותכם ניתן להזמין דרכנו את חומרי המחצבה לפי בלה וכו בתפזורת לפי טון השכרת משאבות עם צוות לפי יום או שעה. צי משאבות חול חדיש בעל יכולות שאיבה עד לגובה של 45 קומות! מחירים מיוחדים ללקוחות קבועים, קבלנים, חברות בניה ומוסודות וארגונים .שירותים נוספים לבניין

אספקה ישירה לקבלנים וללקוחות פרטיים 

ניתן להזמין גם בלה סומסום אחת למשלוח. מחיר בלה מושפע גם ממחיר ההובלה אשר תלוי במיקום ובגודל ההזמנה. לברור פרטים נוספים כמויות ומחיר בלות סומסום כולל הובלה פנו אלינו בטלפון – 052-7008026 צור קשר. נשמח לעמוד לשירותכם. 

בלה סומסום מחיר בלה שומשום


הסומסום לריצוף שאנו מספקים הוא סומסום נקי ואיכותי בעל משקל סגולי נמוך (מתאים למשאבות). סומסום מומלץ לשימוש כחומר תשתית לא רק לריצוף אלה גם להכנת תשתית לשבילי גינה או דשא סינטטי. הסומסום הוא אוורירי ולכן מאפשר למים לחלחל דרכו ובכך מונע הצטברות או עמידת מים. השימוש בסומסום ריצוף משפר משמעותית את יכולות הניקוז גם כחומר תשתית וגם כשר הוא משמש לריצוף בתהליכי בנייה. כאשר יש למנוע בכל מחיר הצטברות, או עמידת מים מתחת לחיפוי הריצוף.
לצד בלה סומסום אנו מספקים לכם חומרי תשתית, בניין וגינון מגוונים. החל מאדמת חמרה, אדמה גננית, מצע לדשא סינטטי, סומסום לריצוף ועוד.

אספקת חומרי בניין מהיום להיום עם מנוף קומות גבוהות! מספקים חומרי בניין לכל מטרה וסדר גודל:

- בלה סומסום לריצוף ותשתית באיכות גבוהה הזמנת סומסום תפזורת או משלוח בלות סומסום? 

בלה סומסום

מי לא שמע או לא מכיר מילה “סומסום”? סומסום זה חומר בסיסי ונחוץ למגוון רחב של עבודות בנייה ושיפוץ. זה חומר שמשתמשים בו לצורך ביצוע עבודות ריצוף ולא רק. בזמן עבודות ריצוף, סומסום מהווה חומר תשתית. זה מצע מצוין שעוזר למנוע בעיות ניקוז מתחת לבלטות ריצוף. אחת התכונות המובילות שלו, היא היכולת לספוג את הרטיבות ולהוביל את הנוזלים בשיפוע עד לנקודת הניקוז. בנוסף זה חומר שאינו שוקע, גם לא בפגישה עם המים. כל התכונות הופכות את הסומסום לפופולרי ביותר בענף הבנייה. מכיוון שכל אנשי מקצוע אוהבים לעבוד איתו והוא נדרש בכמויות גדולות בתהליך בנייה ושיפוץ הוא נמכר בכמויות יחסית גדולות. ניתן לרכוש בלה סומסום אחת או מספר גדול יותר לפי הצורך. 

איפה רוכשים בלה סומסום?

אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב מאוד של חומרי בנייה ובין היתר גם בלה סומסום. אם אתם עדיין לא סגורים או רוצים להתייעץ אנשי הצוות שלנו יעמדו לרשותכם.


שלבי תהליך הריצוף

קודם נדבר על תהליך הריצוף. לאחר שמסיימים לבנות את השלד של הבניין, מתחילים לעבוד עם אינסטלציה, חשמל ותקשורת. מערכות של כבלים ושל צינורות מונחות על הרצפה שעשויה מבטון ובשלב הבא מוסיפים סומסום או חול. בדרך כלל גובה המילוי לא יעלה יותר מ20 סנטימטר מעל הצינורות, (עכשיו מבינים למה צריך לרכוש בלה סומסום או בלה חול ולא אחת). אחרי זה שמים חומר פולימרי ומתחילים בעבודות ריצוף.

במה שונה בלה סומסום מחול?

חול הוא גם אחד החומרים הקלאסיים לצורכי הבנייה והשיפוץ, אבל חשוב לדעת שלחול יש תכונה של ספיגת מים, רק שאף פעם לא ניתן לדעת עד כמה הוא יכול לספוג. בנוסף חול מתאפיין ברמת בידוד יותר טובה מאשר סומסום. אבל בעזרת הוספת שכבה של חומר בידוד אקוסטי ניתן להתגבר על הבעיה. כפי שאפשר לראות אף אחד מהחומרים אינו מושלם, לכן הבחירה תהיה תלויה בכם ובקבלן המבצע. רב הקבלנים היום עובדים עם סומסום מכיוון שהוא יותר עמיד לשקיעה ותזוזה ולכן גם האריחים נשארים ישרים, בנוסף סומסום מונע הצטברות של מים והכי חשוב הוא יותר זול וזמין מאשר חול. אז אם אתם מחפשים מקום שמוכר בלה סומסום וגם אם אתם עדיין לא בחרתם ריצוף או מתלבטים, אתם מוזמנים לפנות אלינו 

כמויות מקסימליות למשלוח יחיד בהזמנת בלות סומסום לריצוף. משאית קטנה 15 בלות. 

ניתן להזמין בלה סומסום יחידה. לצד משלוח סומסום לריצוף בבלות ניתן להזמין חומר זה גם בתפזורת בכמויות של משאית (11 קוב/טון~), או פול טריילר (22 קוב/טון~) הובלה ואספקת בלה סומסום לריצוף לקבלן, לגנן גם לפרטיים צרו קשר 


אנו מתמחים באספקת חומרי תשתית, פיתוח, בנייה וגינון בתפזורת ובבלות. ניתן לשלב בהזמנת בלות שילוב של חומרי תשתית ופיתוח בהתאם לצורך. למשל בפרויקט בית פרטי. להזמין בלות סומסום לריצוף, אבני מדרך ואדמת חמרה גננית לערוגה הצמודה למשטח.

מחיר בלה שומשום - בלה שומשום לריצוף ? הגעתם למקום נכון ? אנו מתמחים  ב אספקת בלות שומשום, שנים רבות | בלה חול | בלה טיט| בלה חמרה| בלה חצץ| בלה טוף, ועוד…שירות ארצי לכל אזורי הארץ.


בלה שומשום שק ענק מחיר לבלה שומשום כולל את הבלה. שומשום היא תערובת אגרגטים של חצץ מאבן גיר בגודל של 2-3 מ"מ. צריכים שומשום בכמות קטנה יותר יש לנו גם  שק כ- 25 ק"ג. דוגמא


בלה סומסום - לריצוף במחירים הזולים בשוק, תבדקו אותנו.

מידע נוסף על שומשום לריצוף / בלה שומשום מחיר בלה שומשום /  בלה חצץ | שומשום החומר המועדף על ידי בעלי מקצוע, קבלנים ומהנדסים לשימוש כתשתית ריצוף. לחומר תכונות אשר  מהוות יתרון משמעותי על פני השימוש בחול רגיל כתשתית להנחת ריצוף. יש ל שומשום לריצוף משקל סיגולי נמוך ובנוסף הוא אינו סופח מים . תכונה המעניקה לו יתרון כאשר מעלים בשאיבה  חומר מצע לריצוף משטחים חשופים בקומות עליונות (גינות גג ומרפסות פתוחות בפנטהאוזים. לחצץ סומסום / סומסום ריצוף יתרונות נוספים והוא מאפשרי יצירת תשתית מנקזת גם לצורכי סלילת כבישי אספלט או דרכים מרוצפות ומדרכות.


משאבות סומסום